| energia a întrebat:

Salut.

Unde as putea sa gasesc mai multe informatii despe cum se procedeaza mai exact la admiterea de la Facultatea de teatru si film din Cluj, specializarea cinematografie, fotografie si media? Am gasit un document pdf cu etapele explicate destul de okay, insa, m-ar interesa cum ar decurge in detaliu fiecare etapa in parte.
Sunt un pic confuza deoarece nu am mai facut asa ceva pana acum si probabil imi va fi putin dificil sa ma acomodez.

1 răspuns:
| Alex_Mario_1974 a răspuns:

Logic..pe siteul lor! si nici nu vreau funda..pt. ca stiu ca nu o sa reusesti. Sfatul meu...incearca la facultatea de filme pornografice...la cat de mult gandesti..sigur o sa ai succes! Good luck!
Asa intrebare.asa raspuns!