| Giada a întrebat:

Heii TPU happy As vrea sa va cer si eu parerea in legatura cu meseria de farmacist.
Ce parere aveti? Merita sa faci 5 ani de facultate? Am auzit ca in general salariile sunt mari, dar asta e valabil pentru orice farmacist? E o meserie de viitor?
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 6 ani daca nu ma insel, se merita daca iti faci afacerea ta si deschizi o farmacie, in rest ma indoiesc... 0 sanse de promovare

| marktheshark a răspuns:

Nu e foarte grea aceasta meserie dar nu vei avansa prea mult.Salariile nu cred ca sunt chiar asa de bune.

| ftharabu680 a răspuns:

Nu merita