| DauRaspunsuriBunePeTPU a întrebat:

Hello! :* As avea nevoie de sfaturi, ce liceu as putea sa urmez? Eu sunt din clasa a5-a in Lazar, iar de la anul o sa intru la liceu. Sincer, m-am cam plictisit de liceul asta. as vrea ca de la anul sa merg intr-un loc bun. pana acum am medii bune 9.90, 9.85 happy As vrea un profil real mate-info sau stiinte, si un liceu bun. sa fie aproape de centru, pentru ca eu stau pe 13 septembrie si vreau ceva >aproape...:FUNDA!

5 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

La ce medie ai du-te in Colegiul National Sfantul Sava. E pacat sa-ti strici media in alte licee

| DauRaspunsuriBunePeTPU explică:

Nu cred ca reusesc sa fac atat de bine la examen incat sa intru la sava...si eu ma gandeam la gh sincai ca alternativa...

| Geeoo11 a răspuns:

Si gheorge sincai e un liceu bunhappy

| DauRaspunsuriBunePeTPU explică (pentru Geeoo11):

Cum e la sincai? esti in sincai, mi-ai putea da mai multe date? big grin

| AbbyGreen a răspuns:

Si eu intru anul acesta la liceu,si am medii apropiate de ale tale happy eu ma gandeam la Mihai Viteazu,Gheorghe Sincai,Lazar,Vianu,Cantemir,Spiru Haret sau scoala centrala. Din moment ce esti in lazar,te pot intreba ce parere ai despre lazar? happy te rog ca raspuns sa imi trimiti mesaj big grin cat despre celelalte,la fiecare liceu pe care le-am enumerat am inteles ca profesorii isi fac treaba si intelegi din clasa,nu prea trebuie sa inveti cine stie cat, dar stii cum e, in primul an e cel mai greubig grin