| Vecina a întrebat:

HELLO! D. p. d. v. al posibilitatilor de viitor, de a gasi un loc de munca rapid si bine platit, ce ma sfatuiti sa aleg dintre psihologie, relatii internationale si limbi moderne?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Relatii internationale!

| emaema a răspuns:

Depinde foarte mult si de ceea ce iti place sa faci. eu as face 2 facultati in acelasi timp. este mai bine si vei avea si doua diplome in buzunar. daca faci acum o facultate si vrei sa faci alta mai tarziu, cine stie, te angajezi, ai un program incarcat si nu o vei mai putea face. eu inclin catre relatii internationale si limbi moderne, desi eu am facut psihologia.

| Anileda a răspuns:

Relatii internationale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre ultimele 2thinking cu inclinatii spre relatii internationalaehee hee

| Catalin81 a răspuns:

Relatii internationale ar fi ok, dar combinate cu limbi moderne