| BrunetteBitch69 a întrebat:

Hello.
Recent vreau sa aplic pentru scoala de asistente si as fi curioasa la ce riscuri as putea sa ma expun ca si asistent radiolog.

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Nici unul, stai linistita. In afara de protectia care este acolo, ar trebui sa stii ca sunt mai putine radiatii decat la PC-ul pe care stai toata ziua. Succes!
Stiu personal o doamna care lucreaza acolo de vreo 25 sau 30 de ani. E mai sanatoasa decat mine. La fel si copiii sai.

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

De riscat riști oriunde, mai mult sau mai puțin.
În cazul tau, nu e îngrijorător. Succes!