| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma angajez dar nu stiu cum sa procedez. Mi-am facut cv-ul, dar nu stiu ce sa fac acum.
Mi-am facut cont pe ejobs dar nu pot incarca cv-ul meu, trebuie sa fac altul care mi se pare cam neprofesional.
Ce as putea sa fac? Sa ma duc personal la magazinele unde doresc sa aplic si sa imi las cv-ul sau sa intreb daca fac anagajari?
Doresc sa aplic pentru postul de asistent vanzari la magazinele din mall.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cati ani ai? Ce facultate ai terminat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intră pe pagina angajatorilor și încarcă CV-ul tău din calculator acolo, la secțiunea cariere. Succes!