| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey all!:*
Cine este la scoala profesionala la profilul ospatar-bucatar? Se primeste si bursa?
Eu citisem pe net zilele trecute ca cica se da ca bursa 200 de lei / luna daca nu ai absente.
Fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Cristizz21 a răspuns:

Nu am facut aceasta scoala dar stiu ca se da bursa in functie de venitul familiei, si sunt diferite burse mai mici sau mai mari in functie de venit, din cate imi amintesc asta cu 200 este cea mai accesibila

| Barbiiiedoll explică (pentru Cristizz21):

Eu unde am citit ca au pus bursa de 200 de lei ca sa atraga copii sa se duca la scoala profesionala si nu depinde de functia de venit, depinde doar de absente

| Cristizz21 a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Ciudat, nu am auzit de asta pana acum. o sa ma mai documentez