| TheJokerGaby a întrebat:

Am o intrebare de pus dar sunt cam timid si nu stiu ce sa fac imi place muzica foarte mult si dansul sportiv si nu stau bine financiar caut o scoala de dans sau o scoala de muzica si muzica mea suna foarte frumos scriu niste cantece super vreau niste sugestii va rog mult ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| mirunaana a răspuns:

Trebuie sa te axezi pe muzica momentului comerciala, fara calitate cum o fi ea daca doresti sa ai succes din care rezulta si banii. daca crezi ca poti sa iti insusesti aceste false valori...nu mai astepta mergi la bucuresti sau trimite demo`uri in strainatate

2 răspunsuri:
| kqwjy a răspuns:

Hey.
ar fi fost mai usor sa ne spui si de unde esti happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai decizia nu trebuie sa fie a noastra ci a ta eu te-as sfatui sa faci ce crezi tu ca e bine,,, dar daca vrei o parere iti recomand scoala de muzica avand in vedere lucrul ca ai o voce frumoasa si placuta.winking bafta fa cum vrei tu (este doar o parere)