| Roxy_Yoana_1996 a întrebat:

Hey as dori sa ajung o vedeta. Multa lume mi-a spus ca am voce inclusiv un profesor de canton. Cine ma poate ajuta cu niște melodii?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Degeaba canti melodii la inceput. Nu ai nici experienta iar melodiile nu se canta asa usor.
Apuca-te de canto iar mai apoi fa-ti un cont de Youtube pe care sa postezi covere.

| Ineys a răspuns:

Daca a fost profesor de canton e clar. Incearca si tu Florin Salam... iti pune vocea la munca, nu oricine canta ca el.