| Cosmin13 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru toooooootibig grin ce v-ati dori sa fiti si de ce? incep eutongueeu vreau sa ajung vedeta rock deoarece imi place muzica si am si vocehappy

Răspuns Câştigător
| kurt a răspuns:

Eu lucrez in domeniu muzicii, adica sunt bassist intr-o trupa anuma"D'eagle Roads" poti cauta pe youtube, nu e usor, e stresant, luna asta am avut un concert si mai am 2, e frumos momentul cand esti pe scena, dar conteaza ce faci sa faci bine si cand esti pe scena trebuie sa faci si atmosfera ca sa simti publicul, e mai greu de explicat, dar pentru mine publicul e ca un drog, cant cant simt ca ma conectez cu multimea, un sentiment genial, asa ca fa-ti frate si tu o trupa, e greu, da, dar meritawinking

5 răspunsuri:
| Bloomy a răspuns:

Designer vestimentarblushing

| A12NDRA a răspuns:

Pai eu as dori sa fiu jucatoare la Tomis sau de ce nu daca o sa mai fie pe atunci Oltchim, pentru ca imi place foarte mult handbalul si vreau sa fac o cariera din asta si nu sa ramana doar un hobby.

| roxanaaa a răspuns:

Eu una. daca iti dau rasp o sa razi.rolling on the floor)
vreau sa ajung designer de moda mai mare decat botesmug rolling on the floor)))))

| Cosmin13 explică:

Ms kurtbig grin

| Cosmin13 explică:

laughingda chiar m-ai facut sa radlaughing