| Aввÿ a întrebat:

Scz ca pun aceasta intrebare poate e penibila dar vreau sa fac ceva in viata si aceea este sa imi arat talentul. I-mi place sa cant ce as putea face ca sa fiu cunoscuta de lume cu vocea mea as dori sa fiu cunoscuta ca o vedeta americanawinking. Ce trebuie sa fac ca sa ajung la acest stadiu.

Răspuns Câştigător
| wpoieoit a răspuns:

Ca sa ajungi ca vedetele americane trebuie sa iti vinzi sufletul, dar nu despre asta discutam.Trebuie sa gasesti modalitati de a te promova, cand mergi la petreceri sau exista cluburi de karaoke...

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi la preselectiile diferitelor concursuri, gen:Românii au talent, Xfactor, Atenţie se cânta, etc! Baftă!