| DaianaLalala a întrebat:

Hey! As dori sa stiu ce pasi trebuie urmati pentru a deveni o actrita dar de filme nu in teatru si cu cat sunt platiti?

1 răspuns:
| Ellenaroxy a răspuns:

Buna deci facultatea de teatru neaparat! iar in al doilea rand pile pentru ca sunt atatea cunostinte cu regizorul sau sa te interesezi cand se fac castinguri pentru seriale tv sau sa te bagi la o firma pentru inceput cum ar fi fata tatalui daca vrei sa incepi de jos si trebuiee sa fii foarte bine pregatita poate ai noroc si te iau direct din facultate happy la teatru ai putea incerca sa te mai angajezi pentru inceput dar vezi ca este foarte multa munca! iar ca salariu depinde de film sau serial in jur la 1 mie euro pe luna sau poate mai mult pup bafta