| alexiaionasch a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre meseria de profesor? Credeti ca asigura un trai bun?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o profesie buna pentru cei cu calitatile necesare si nn prezent profesorii au un salariu satisfacator si va creste in continuare.

| RxTx a răspuns:

E bine ma e bine
Nu stiu daca mai se primesc "flori" ca sa nu ii lasi repetenti

Dar salariul ajunge la 1000Euro/lună
Si poți sa avansezi in minister...

Vacanta vacanță plătită

Toate bune si frumoase.

Acum trebuie sa te mai înțelegi si cu obraznicii pentru ca am un prieten prof de mate care tare rau se chinuie cu obraznicia noilor degeneratii

| Mar1cika a răspuns:

Nu