| alphie a întrebat:

Hey! Imi puteti da si mie niste idei legate de cariera? M-am tot gandit si nu stiu pe ce sa ma axez pentru viitor. In medicina ca asistent medical nu prea suport recoltarile, perfuziile, voi ce idei aveti pentru o cariera frumoasa?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Ai putea sa fii farmacist, iar daca vrei medic-poate medic de familie sau psihiatru-daca ai nervii de otel.

1 răspuns:
| Jenni33 a răspuns:

Depinde de competentele tale, dar daca tot ai pomenit de aria medicina... Eu spun stomatolog, optician, nu necesita perfuzii sau chestii pentru oameni cu sange rece laughing