| anonim_4396 a întrebat:

Hey salut cine ma ajuta sa imi aleg un nume de scena? dau o funda mareee cat ideea luilaughing, lasa mai jos un nume/porecla care iti suna tie frumos
(numele meu Alex Mihai, Mihai fiind numele de familielaughing).
Astept parerile voastre!

12 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Almy
Miky
Maxy

| IMC90 a răspuns:

Ioncusapa.

| Kaℓi a răspuns:

Mi-Lex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza, mai vreau ceva nou asa cum a fost smiley nu a venit de la nimic laughing a fost pus sau inna sau crbl laughing sunt niste literelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ma nici chiar asa

| dacia63 a răspuns:

MiXel

| robyiyo a răspuns:

Ce zici de Shocker, Loveless, Madmode, Drain, Ben, Azael.

| Secret2000 a răspuns:

Zdyraxx, miky, loboda,hee hee...

| Secret2000 a răspuns:

Skyp, skayp, frz, utz, All4Alex, Alehandro, mihaitza, WorldAlex4fun, bigalex... funda te rog happy

| Razvan4414 a răspuns:

Spike? Mie imi place. Funda?

| GalaxYC a răspuns:

Sa fie neaparat ceva legat de nune si familie sau nu conteaza?

| Bun_Eaz_1997 a răspuns:

My-LeX