| tofeek a întrebat:

ajutati-ma dau FUNDA celui ce ma ajuta sa aleg un cadou de anul nou pentru prietena mea. are 15 ani, astept parerile voastre. De dorit ceva frumos si nu prea scump!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChocolateHeart a răspuns:

Pai ii poti lua o esarfa frumoasa cum se poarta acum si putin mai groasa sa se asorteze cu geaca ei, sau un parfum finut, sau o pereche de cercei in functie de care poarta ea..si o poza cu voi doi in rama ar fi foarte frumoshappysucces:*

| WeedForever a răspuns:

Salut! De ce nu cauti fatografii cu voi? Gandeste-te la niste mesaje dragute si incearca sa creezi chiar tu un cadou fermecator. Uite o sursa de inspiratie pe care am aflat-o si eu dintr-o intrebare:
http://www.epersonalizari.ro/
( selecteaza, da click dreapta si du-te la accesati...)
Asa am reusit si eu sa fac un cadou minunat de Craciun! :) Succes!