| SEBASTIANDER a întrebat:

am 10 ani sunt un bun jucator de fotbal.sunt cel mai bun din clasa ca atacant dar si ca portar.Dar ce sa ma fac? portar or atacant? adica eu as vrea portar ca daca ma duc la juniori la cheahlaul atacant e foarte obositor dar din clasa la mine sunt cel mai bun ca atacant. Funda

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Du-te la preselectie iar antrenorul la grupa ta de varsta va vedea abilitatile tale atat ca si portar cat si ca atacant si va lua o decizie in ceea ce te priveste! daca iti convine postul pe care vei fi pus sa joci, succeshappy

4 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Din momentu-l in care spui "sunt cel mai bun" esti slab foarte slab happy NU AI CUM SA FI CEL MAI BUN intotdeauna o sa vina un altu-l mai bun.acuma sa revin la intrebarea ta ca portal este mai multa responsabilitate.nu esti atent ei, primesti un gol tipic pentru cel mai bun ai ruinat echipa.ca atacant e mai usor ..doar alergi pe langa minge si fentezi sau te auto-fentezi pe tine insuti si hei laughing tu centrezi tu dai goL rolling on the floorbunuleeee

| MauiStatue a răspuns:

Ne intrebi pe noi ce sa faci tu la fotbal?
Alege-ti unde ti-e mai bine si mai usor.

| MrOvidiu a răspuns:

Daca vrei sa te apuci serios de fotbal du-te atacant

| cranian0000 a răspuns:

Pai... depinde daca obosesti repede si nu ai o conditie fizica prea buna intra portar daca nu intra atacant oricum cred ca portar ar fi mai potrivit pentru ca daca faci vreo greseala nu e numai vina ta ci a echipei intregi happy funda