| aditza23 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti ceva " vreau sa ma duc la fotbal si nu stiu ce m-ar pune ori fundas,atacant, portar eu am 37 kg " imi spuneti daca stiti ce m-ar pune dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi va da seama dupa cum joci la antrenamente.De exemplu, daca ai o viteza buna te va pune mijlocas de banda. Daca ai simtul portii, te va pune atacant.Si tot asa.

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Desi nu am facut fotbal, cel mai probabil la inceput vei juca pe toate pozitiile pana isi va da antrenorul seama care dintre ele ti se potriveste cel mai bine

| Ibrahimovic a răspuns:

Vede la antrenamente unde joci cel mai bine si decide atunci... daca are unde te punelaughing)