| zuzzzuuu a întrebat:

am citit in revista Bravo ca Bridgit Mendler v-a juca rolul lui Sonny din "Sonny si steluta ei norocoasa". Este adevarat? Si de ce renunta Demy Lovato la "Sonny"?

Răspuns Câştigător
| Darkiestmusic a răspuns:

Artista a spus ca nu mai poate continua pentru ca este foarte ocupata si nu are timp pentru filmari iar ea a demisionat pentru ca de fiecare data cand intarzia si cu un minut era certata de catre regizori si producatori fundita TE ROG FRUMOS PLZZZZZ

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Da este adv, demi nu mai face Sony si stelutza ei norocuasa,

| mandreea13 a răspuns:

Pentru ca a suferit o criza sau ceva de genu si s-a dus la psiholog si a facut asta pentru ca s-a despartit de Joe jonas cred big grin

| Sanke a răspuns:

Nu numai asta. Dupa problemele avute recent, Demi a fost scoasa temporar din grila Disney fiindca, din punctul lor de vedere, nu mai era un exemplu bun pentru copii.