| andypop a întrebat:

HEY TPU! Am o intrebare: vreau sa-mi cumpar niste carti de poker de pe site-ul pokershop.ro si vreau sa stiu cat costa transportul

Răspuns Câştigător
| khwewljewew a răspuns:

10 lei prin posta. funda?

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Costul de transport variaza functie de pretul cartilor de poker si daca le vrei trimise prin posta sau curier.

Costul e undeva intre 6 si 25 de lei.

Poti afla sigur adaugand produsul sau produsele in cos, asta se face apasand butonul cumpara. Situl te redirectioneaza automat catre cos si acolo ai un link numit "calculeaza costul transportului" Daca nu te redirectioneaza, ai optiunile astea in coltul din stanga jos al sitului, dai scroll pana la final si le gasesti.

De ex costul trimiterii unui pachet de 11 lei e de 7 lei prin posta, deci rambursul va fi 18 lei. Prin curier te va costa 18 lei adica un total de 29 de lei.

| TudyCFR a răspuns:

Depinde de localitate

| Ene_Mihnea_1982 a răspuns:

10 lei

| EO_Doar_1999 a răspuns:

Daca e in aceeasi tara nu trebuie sa ai mai mult de 25-30 lei
exagerez
dar daca e de dupa granita apoi te va seca destul de mult...