| cosminelFdb a întrebat:

as dori sa ma fac vlogger sau ceva de genul dar as vrea sa stiu de ce am nevoie adica de ce programe etc... dar e o problema inca nu am camera de filmat dar am camera web de la laptop si am auzit ca pot filma si cu ea deci va rog ajutati-ma dau funda.

3 răspunsuri:
| clasz a răspuns:

Iti trebuie program ca sa filmezi ce faci. Iti sugerez sa iti iei CamStudio, l-am folosit si eu si il recomand tuturor.

| serby2003 a răspuns:

Cu camera de la laptop nu prea merge adica se vede cam nasol ti-as sugera sa iti strangi bani sa iti iei o camera buna si ai avea nevoie de un program de editat logic incearca windows movie maker sau nu stiu cauta pe youtube tongue

| cosminelFdb explică (pentru serby2003):

Da stiu am o parte din bani pentru ca am inteles ca imi trebuie camera full HD dar mna... si pentru gammer ce imi trebuie adica as vrea sa filmez jocuri la fel ca si Codrin Brandea si mna