| Đuby a întrebat:

as vrea sa imi da.ti idei cum sa ma imbrak din cap pana in picioare luni( cand incepe scoala) sunt fata

Răspuns Câştigător
| deutza02 a răspuns:

Casual-o pereche de blugi negri sau culoarea blugilor(sa fie stramti), un tricou cu imprimeu sau mesaj funny, o esarfa asortata, tenisi sau adidasi, cercei micutti discreti si o bratata asortata. funda?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Decent sa te imbraci, ca nu te duci la parada modei, te duci la scoala.

| spike625 a răspuns:

Pai...nu vad ce eveniment asa important e luni, doar incepe scoala...imbraca-te cum ofaci tu de obicei

| Kei a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&q=leather+stripper#/d3auzas