| teutza2000 a întrebat:

hey tpU.ce faceti voi dupa scola?

4 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Sex!

| IonutAxi a răspuns:

Dupa scoala stau la pc, plec cu prietenii pe afara, joc fotbal, ascult muzica, ma plimb cu bicicleta, fac sex.Fac orice.Tu ce faci?

| JamilaGizeh a răspuns:

Teme! straight face

| gianyg a răspuns:

Vrei sa lucrezi in promovare companie multinationala? Activitati: impartire flyere, brosuri, anunturi on-line, participare cursuri si evenimente organizate. Activitate medie 2 ore/zi(10 ore/ saptamana). Venit in ftie de cate persoane se inscriu ca reprezentant avon din urma activitatii tale. Daca tu crezi in tine, crezi in produsele Avon si esti o persoana persuasiva, comunicativa, dornica de castig: surse_gia@yahoo.com / 0760957357