| Caluțcucorn a întrebat:

Ce faceti la scola altfel?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai scris, cred ca ar trebui sa mai insiste si cu limba romana tatal tau.

Ce treaba au pozele in povestea asta?
Si faptul ca ii pasa de notele tale inseamna ca e indiferent? Ai idee ce inseamna cuvantul indiferent macar?

| NoNameasdod a răspuns (pentru suntserios):

straight face. Ai probleme cu capul?
De unde si pana unde ``Ce faceti la scoala altfel? `` contine cuvantul ``ìndifrent`` ..sa nu mai vorbim de poze straight face.;-s WHAT?

| suntserios a răspuns (pentru NoNameasdod):

Lol, era raspunsul la alta intrebare... am incurcat niste taburi happy

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Luni: English is easy-invățam copii mici engleză.
Marțitongueorțile deschise - Vizităm justiția.
Miercuri:Au fost niște probleme, nu fac.
Joitongueentru o zi profesor-Pregătim sa invățam copii o anumită materie.
Vineri:Excursie-Sibiu.
Cam atât, o zi bună iți doresc!

| LorenaAnca a răspuns:

Pai o sa pictam oua fierte,matematica distractiva,ne uitam la filme si documentare cu profa de romana,''Elevii au talent'',grupuri de arta,concursuri de cantat si poezii, o sa vina o fata care o sa ne arate cursuri de prim ajutor, experimente la chimie si o sa vina un politist care o sa ne explice cum sa circulam in oras, la semafoare, cu bicicleta pe sosea unde sunt masini etc.