| Manuelka a întrebat:

Ce ati dori voi sa faceti la voi in scola cu ocazia Craciunului?
-- dau funda.:d

14 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Filozofia, istoria si implicatiile religioase ale Craciunului si a sarbatoriilor de iarna.

| DorothyAnn a răspuns:

Categoric NU ore, ci sa venim sa plangem de bucurie ca incepe o vacanta de 3 saptamani in care nu ne vom mai vedea DELOC!
rolling on the floor Adica 3 saptamani fara injuraturi si urlete de animale suna chiar foarte bine! happy

| MireeeLa a răspuns:

Eu as vrea ca de Craciun sa dam un bal lafer ca acum cativa ani si sa ne facem cadori cu biletele adica scriem numele elevilor pe niste biletele si punem un elev sa traga cate un biletel iar copii a carui nume a ales ii face cadou acestuia.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sex anal cu profu de sport!

| kate68 a răspuns:

E Craciun, oameni buni! nu Valentine's day!

eu propun bataie cu zapada :d
shoock! Imi amintesc. anul trecut am fost frecata cu zapada de vreo 3 ori in aceeasi zi de aceleasi persoane, partea buna? si viceversa ( si ele au fost frecate de mine ) xD!

| DaniiWtf a răspuns:

Sa ne facem cadouri unul altuia, tinand cont ca suntem a8a.
Sa alegem biletele dintr-o caciula si sa nu stim cine trebuie sa ne dea ce.

| mihainicula a răspuns:

Să nu vin la şcoală!

| Raluca7761 a răspuns:

Fiecare copil din clasa mea aduce cate ceva(ce poate fiecare)si acele lucruri se numeroteza.Se fac bilete(nr copiilor care sunt in clasa) si fiecare extage un bilet.
Dupa ce fiecare isi extrage biletul, se merge la obiactele aduse si luam lucrul cu numarul care scrie pe bilet.

| Krauser a răspuns:

Sa stau acasa sau cu clasa in oras la club, un suc, etc...happy

| larisa_4510 a răspuns:

Pai eu impreuna cu clasa mea (doamna invatatoare a organizat) sa facem niste dansuri si niste poezii. dansam dansul pinguinului,brasoveanca,el meneaito, facem capra, si spunem cateva poezii.tu ce ai sa faci?

| byaanca a răspuns:

Salut! Cu ocazia Craciunului ti-ai putea ruga colegii(elevi, profesori) sa te ajute sa organizezi diferite activitati precum:o serbare impreuna cu clasa, niste decoratiuni pentru clasa ta si multe alte activitati! sper ca ti-am fost de folos! Succes!

| M2ryus a răspuns:

Sa stau acasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

| anamariacool12 a răspuns:

Cel mai bine sa nu facem ore deloc.

| gya23 a răspuns:

Ore obisnuite sau activitati.