| Ionut653 a întrebat:

Hey TPU!
Mă numesc Alexandru si o sa va pun intrebarea urmatoare:As vrea sa devin un cantaret renumit si sa fac turnee prin lume...
Am totusi o problema :/, aceasta este:CUM SA MA LANSEZ CU O CARIERA DE CANTARET sad?!
Precizez faptul ca am doar 12 ani.Eu cant foarte bine, compun cantece si melodi...Stiu sa cant destul de bine si la chitara.Probabil o sa imi spuneti sa ma lansez prin concursuri ca si :Romani au talent.; Next star; X factor etc.Insa nu cred ca pot face fata inca sad Vreau sa dovedesc ca pot sa fac orice cu vocea mea si cu putina vointa.Sunt foarte hotarat, as face orice! As pleca si in America s-a ma lansez mai bine in muzica si poate sa fac un demo :/ Poate de acolo apare si un impresar! As putea sa pun si un video pe YouTube. sad v-a rog ajutati-ma! Eu ador muzica si am dorit sa fac asta de foarte mic.Luam si o sticla cu apa si incercam sa cant si eu ca o vedeta si sa sper sa ajung la fel de bine. Vreau sa transmit ceva prin vocea mea big grin.Nu vreau sa imi irosesc darul
Astept raspunsuri!winking Cel mai bun primeste fundita, desi as vrea sa va dau tuturor!winking Bye!

Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

Fa-ti un demo trimite-l la o casa de discuri cunoscuta gen Okapisound si veti daca te vor acepta!

sau uploadeaza pe youtube cantecul si posteaza-l pe facebook Okapisound sau Cat Music (o casa de discuri) pe canalul casei de discuri si asteapta!

Multa bafta, PACE!

| Ionut653 explică (pentru BlacK_8915):

Iti multumesc mult, mai ales fiindca ai raspuns asa de repedewinking Voi incerca sa vad ce imi va iesi.Merci

1 răspuns: