| BlackStyle a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa imi aleg profilul spre care o sa ma indrept.Va rog daca scrieti profilu' ziceti cam si ce meserie pot face cu profilu' ala...si daca se poate si facultatea laughing Prea multe pretentii am laughing Deci fiti atenti.Sunt Bun la:Romana, Engleza, Istorie, Civică, Tehno...si la celelalte merg binisor.Multumexs!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este important la ce esti bun dar mai important este ce iti place, ce ai vrea sa faci. Fiind jurist eu iti recomand facultatea de drept, dar alegerea iti apartine in totalitate. Succes si numai bine!