| Anonima24fff a întrebat:

Http://lumeapustoaicelor.blogspot.ro/... Vreti va rog sa dati un comm cu parerile voastre despre poveste? Va rog mersi.

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Noroc că am mai navigat pe acolo, căci ai pus incorect link-ul.
Nu este cine știe ce, dar nu este nici execrabil.

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Din pacate inainte sa-ti comentez povestea trebuie sa comentez si alte aspecte.

1. blogul nu e nici rochie nici prosop de plaja. bulinele alea sunt obositoare fiindca se plimba o data cu scroll-ul. Daca tii musai la ele gaseste pe cineva sa-ti codeze blogul cum trebuie sa nu se mai miste fundalul

2. Fontul ti-o fi placand tie dar la citit multi nu vor rezista mai mult de 3 fraze. Plus ca e si mic.

3. Vrei sa devii un bloger citit? scapa de platformele free, blogerii profesionisti nu scriu pe blogspot.

4. scapa de subiectele lacrimogene si de petrecere in pijamale. Nu esti Tudor Chirila si nici vreun alt VIP caruia i se citesc subiectele astea de domnisorica in virtutea inertiei.

5. oameni deosebiti sunt putini. Ideea pe care si-o fac multi ca sunt deosebiti e doar un sistem de protectie psihic ce se dezvolta in mod automat. De altfel cand sunt in gasca, toti incearca sa fie cat mai la fel. Altfel spus subiecte ca cele pe care le-ai "povestit" tu pe blog scriu toate muierile care si-au imaginat ca treburile asta intereseaza pe cineva.

Nu exista inca o fata sau femeie blogger de succes care nu e vip. De ce? Pentru ca invariabil scriu platitudini si lacrimogene.

| MadRaven a răspuns:

Buna,
De ce nu faci mai bine plubicitate pe facebook sau pe alte bloguri?
Ar fi mai bine asa.
Numai bine!