| Yannku a întrebat:

Vreti sa stiti cum cuceriti o fata? citeste aici http://cum-cuceresti-o-fata.blogspot.com/. Pentru informatii mai multe contactati-ma. Nu m-ar supara parerile voastre in comm! Succes

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Esti total pe langa situatie. Nu toate fetele se cuceresc in felul mentionat de tine; asta-i prima stangacie sustinuta de tine. Nu mai comentez.

| Yannku explică (pentru Vizitiul):

Ok, aceasta este parerea ta! mersi de comm. Intr-adevar toate fetele sunt diferite dar eu ceea ce am scris am si practicat si pot zice ca 7 din 10 mi-a iesit happy

| CristiB93 a răspuns:

Da foarte frumos se poate sa reusesti si asa dar acum depinde de fata ca nu toate sunt la felwinking

| Yannku explică (pentru CristiB93):

Multumesc anticipat!

| iGo a răspuns:

Prietene, tu nu ai spus nimanui cum sa cucereasca o fata. straight face ai spus lucruri logice, pe care orice baiat le stie laughing