| diAAAa a întrebat:

Imi place biologia si tot ce tine de anatomia corpului uman! Imi place la nebunie limba si literatura romana! Imi plac insa si multe stiinte socio-umane, psihologia, sociologia...Nu imi plac limbile straine si nici stiintele exacte cum ar fi matematica, fizica, le detest! Ce credeti ca ar trebui sa urmez pe mai departe? Ce facultate? Ce mi-ati recomanda din punctul vostru de vedere?

3 răspunsuri:
| JesterRO a răspuns:

Kinetoterapie.
Le include pe toate.

| CristineDelaruss a răspuns:

Facultatea de medicina.
Ar trebui sa fi stomatolog, medic pediatru, depinde ce te atrage.
Bafta!

| Quiescent a răspuns:

Sunt la fel ca și tine. Eu am să mă orientez spre o facultate de psihologie. Important în viață este să faci ceea ce dorești tu. Mult succes!