| barbie_4341 a întrebat:

Imi place mult sa dansez si mi-ar sa fac cariera din asta, dar nu stiu de unde sa incep... daca ma puteti ajuta cumva

5 răspunsuri:
| www a răspuns:

"Mi-ar sa fac cariera", ma bucur ca ti-ar sa faci cariera, dar ce fel de dans? Exista o groaza de stiluri, dar orice ai vrea sa faci tot la o scoala de dans trebuie sa mergi.

| deealexx a răspuns:

Aveam o colega in generala care facea cursuri de dans la o scoala specializata de dans sportiv. acum a ajuns sa-i invete si ea pe aia mai mici. merge pe la concusuri, peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmezi un curs sau școală de dans pentru a profesa ca dansatoare profesionistă.
Succes.
Pa, pa.

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Cu inceputul dragutzo! doar nu o sa incepi cu sfarsitulhee hee)Da sigur cu ce sa te ajut?! Fa un curs ceva...

| Nemesis_9263 a răspuns:

In primul rand, du-te si mananca cevalaughing)In al doilea rand, du-te la o scoala, unde poti sa aprofundezi.Hai ca e destul de simplu pentru o barbie, nu?