| Nevroza a întrebat:

Imi place munca la birou. Adica sa lucrez pe calculator. Ce joburi sunt in privinta asta? Nu sunt bun la matematica deoarece am fost pe profil socio-umane, la liceu. Facultati ceva...

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Pai ai fi bun la o banca.Cu calculele...le face computerul, tu sa introduci datele.Sau la un xerox, sa printezi documente, sau secretar pe undeva și ca bibliotecar ai avea un calculator in fata, deși nu cred că ți-ar plăcea, sau sa lucrezi la o firma de telefonie mobila sau de cablu.Succes!

| sierra1 a răspuns:

Ai mai intrebat asta acum vreo 3 zile. Nu ai primit răspunsuri satisfăcătoare?

| Nevroza explică (pentru sierra1):

Ma urmaresti?

| sierra1 a răspuns (pentru Nevroza):

Cu mare atenție

| GoldandSilver a răspuns:

Poti lucra ca bibliotecar

| seularts a răspuns:

Lucrezi pe calculator ca ce!? Ca pisica ce merge pe tastatura!?

| Nevroza explică (pentru seularts):

Raspunde-ti daca stiti si nu mai rupeti...

| seularts a răspuns (pentru Nevroza):

Nu era o intrebare capcana. Te intrebam. ce sti sa lucrezi pe un calculator!?

| Nevroza explică (pentru seularts):

Orice, in afara de programare ca trebuie mate...

| seularts a răspuns (pentru Nevroza):

Tin sate dezamagesc, dar cam in tot ce lucrezi iti trebuie matematica. Singurul lucru care e mai usor e sa introduci date intr-o baza de date zi de zi. Ultra monoton si prost platit!

| Nevroza explică (pentru seularts):

Ok