| AnaMaria2719 a întrebat:

Imi place sa vorbesc foarte mult si imi plac si copii la fel de mult.Ce meserii se gasesc?

Răspuns Câştigător
| AndreeaM18 a răspuns:

Păi dacă îţi plac copiii, atunci ai putea munci în învăţământ, dar nu neapărat. Ai putea munci în medicină, ca medic pediatru, asta dacă îţi place medicina.happy

20 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bonă,spun eu, mai spune nişte detalii despre tine.

| andrei1237 a răspuns:

Educatoare,invatatoare.

| Xenya a răspuns:

Ceva in invatamant.

| Predator30 a răspuns:

Incearca ca si Profesoara, este o meserie frumoasa! succes, o zi buna

| LittleBugsBunny a răspuns:

Invatatoare educatoare psiholog logoped profesoara(de muzica, de desen etc)

| SmokeyEye a răspuns:

Meseria de mama, sotie si doctor pediatru. Succes!

| tlaura a răspuns:

Educatoare thinking
Bona thinking

| 123lalala a răspuns:

Buna ...pai daca iti plac atat de multi copii poti sa fi educatoare, invatatoare, sau babysitter Fundita?

| NoNameasdod a răspuns:

Sincer. laughing vad ca semanam. Si eu vorbesc foarte mult si imi place si ador copii :X. Educatoare e bine sa te faci dar din cate am auzit nu e salariul prea mare. Ai putea sa te faci bona, sa ai grija de copii unei familii bogate ..cat ei lipsesc [ bogate..ca sa ai salariul mai mare laughing ] love struck. Si profesoara e buna.dar nu toti copii sunt ``ingerasi`` happy.

| Melymonade a răspuns:

Profesoară : vorbește mult și îi plac copii tongue

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Ti s-ar potrivi babysitter, doctor de familie, doctor pediatru... cam astea ti se potrivescwinking Pa pa!

| 2BeCristi a răspuns:

NU invatatoare

| ingerashmyk a răspuns:

Poti fi bona educatoare invatatoare poate si profesora.

| MØMÿ a răspuns:

Pai ai putea fi bona sau educatoare ( daca ai studiile necesare).

| alexmzr a răspuns:

Poti fi babysitterwinkingDaca zici cati plac copii sau educatoare. Daca ai si studii bine inteles pentru educatoarebig grin

| Gagu4321 a răspuns:

Te-ai putea face bona happy

| miraflo a răspuns:

Incearca educatoarehappy

| EarthRise a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te faci educatoare astfe poti sa si vorbesti cu copiii

| Sოﺁℓ3 a răspuns:

Educatoare, invatatoare si de ce nu profesoara. Depinde de rabdarea ta, si de comportament. Daca esti rabdatoare, simpatica si faci copiii sa inteleaga ceea ce vrei, eu zic ca ai putea fii orice din meseriile enumerate mai sus :* Bafta love struck

| IonutZ3737 a răspuns:

Poti fi educatoare la gradinita sau invatatoare.
Funda?