| Dan2727272 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de 3 luni,este o fosta colega de la un vechi liceu, eu m-am mutat.Imi place foarte mult de ea, simt ca este fata pe care o iubesc mult.Ce pot sa fac? Apropo sambata ne vom intalni in parc aveti vreun sfat? Va rog fara injuraturi sau jigniri.Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Yon1470 a răspuns:

Pune-te pe cucerit si pe flirtat si nu rata sansa de a-ti exprima dragostea fata de fata pentru care nutresti sentimente.Da-i de inteles ca o placi,nu doar prieteneste si asigura-te ca si ea te place,pana sa-i spui in cuvinte. Flirteaza cu ea si fa-o sa rada,sa te vada numai pe tine in fata ochilor si sa nu-ti pese de nimeni si nimic.Ii poti cumpara un suc, o ciocolata si sa papati amandoi, poate merge mult prin parc si are nevoie! Ia-o in brate, daca se iveste ocazia si glumeste cu ea, asa o sa-i simti si parfumul si vei visa frumos la noapte! Incearca sa te faci placut si sa nu-ti fie teama sa glumesti cu ea sau sa-i spui cuvinte frumoase si dulci.

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Sa fii tu insuti, cel mai important si sa o faci sa rada, daca o faci sa rada e cucerita fata.

| Dan2727272 explică (pentru Vvistula):

O fac mai mereu sa rada

| Vvistula a răspuns (pentru Dan2727272):

Atunci nu mai e nevoie de nimic

| Eduard196 a răspuns:

Simplu! O iei de-o parte si ii spui ce simti. Si nu e mare lucru de facut decat daca tu crezi asta