| Talion a întrebat:

Imi poate enumera si mie toate facultatile din Bucuresti unde se intra cu buget? Si eventual in ordine crescatoare a mediei de la 6 la 10 la care se intra cel mai usor la buget, va rog frumos, multumesc anticipat, dau funda!

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Sigur, imi iau o saptamana de concediu ca sa fac aceasta cercetare pentru tine.

Dar am o rugaminte. Cat timp fac eu asta pentru tine, poti sa-mi faci si mie o lista cu toate cuvintele din limba norvegiana care contin literele "a" si "o", cu definitiile lor si cate o propozitie exemplu?

| sierra1 a răspuns (pentru johnnny123):

Johnny - like!

| sierra1 a răspuns (pentru johnnny123):

" Talion : Imi poate enumera si mie toate facultatile."

de fapt omul s-a adresat nu-știu-cui așa că ar fi util să-l lăsăm să se decidă

| sierra1 a răspuns (pentru johnnny123):

Mai e una in același ton, aici

https://www.tpu.ro/......i-meseria/