| andaaaaa a întrebat:

Imi puteti spune care e cea mai buna facultate de medicina intre Ovidius(C-ta), Victor Babes(Timisoara) si Carol Davila(Bucuresti)? Trebuie sa specific ca domeniul pe care-l vreau este asistenta medicala generala!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fii asistenta medicala, toate astea sunt idem. Fa in orasul tau postliceala si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pe net păreri mai degrabă critice la adresa facultatii Carol Davila. Părerea mea e sa încerci sa intri pe diferite forumuri (ex. Edu), unde s-ar putea sa gasesti mai multe informatii

| nico_1780 a răspuns:

Aroape toate

| nico_1780 a răspuns:

Toate aproape depinde la care te pricepi si trebuie sa iti placa pawave

| steiul a răspuns:

Eu consider ca ar fi cea din Bucuresti, Carol Davila insa nu am cunostinte in acest domeniu