| Sweet_6109 a întrebat:

Imi puteti spune va rog un orar de clasa 9 la mate info si unul de stiinte ale naturii? fundita

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Pentru stiinte ale naturii :
romana 4 ore
mate 4 ore
fizica 3 ore
chimie2
bio 2
geografie 1
istorie1
logica 1
desen, muzica -fie 1 ora de fiecare fie 0. 5
religie1
optional 1
tic 2
info 1
sport 1
engleza2
franceza/germana2

Succes!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Tu incepi clasa a 9-a sau ceva de genul nuh? Iti spun eu ca la mate info se fac mai multe ore de matematica si informatica, si la stiinte se fac mai multe ore de biologie tongue Orele sunt cam aceleasi, la biologie e matematica M2 putin mai usoara decat la mate info. Eu am ales mate info acum 4 ani si mi-a prins bine, acum am termiant a 12-a si daca ar fi sa aleg din nou, tot mate info as alege.

| mary a răspuns:

Doar la mate info te pot ajuta:
luni
fizica
biologie
chimie
romana
engleza
franceza

marti
fizica
mate
franceza
muzica/desen
geografia frantei
mate
sport

miercuri
info
mate
romana
franceza

joi
franceza
chimie
engleza
romana
mate
religie

vineri
geografie
istorie
romana
biologie
logica
fizica

eu sunt la mate info bilingv franceza, de aceea sunt mai multe ore de franceza in orarul meu (sau fostul meu orarhappy )

| Encore a răspuns:

Ha ce intrebari laughing