| Kkiwiitttzzzaaa a întrebat:

Imi puteti zice si mie un orar de mate-info intensiv info?

Răspuns Câştigător
| AndrusKanu a răspuns:

Eu sunt la mate-info intensiv şi am aşa:
4 ore matematică
4 ore informatică
1 oră tic
2 ore chimie
3 ore fizică
2 ore engleză
2 ore franceză
2 ore biologie şi în rest mărunţiuşuri... happy

5 răspunsuri:
| Alina a răspuns:

Depinde in ce an ...eu in clasa a 9-a si a 10-a am avut cate 7ore in fiecare zi, acum insa nu cred ca mai e permis de la Minister si am doar in 2 zile cate 7 ore. Faci multa informatica si daca ai ghinionul de un profesor care preda Pascal, program care nu mai foloseste aproape la nimic, e in zadar.Mai bine la intensiv engleza.

| tia a răspuns:

Pai la mate-info se fac 4 ore de mate, 1 de info + 2 tic, 3 ore fizica, 2 ore chimie... + celelalte. Se fac 6 ore pe zi.
E super ok. Iti recomand profilul acesta, poate si pentru viitor...cand trebuie sa te gandesti la ce facultate sa dai.winking
Bafta!

| kennyisdead a răspuns:

Nu merita. prea multa materie inutila. alege un profil ma usor, pentru ca in final mate info intensiv nu te va ajuta cu nimic, din contra, vei avea medii mai mici
si la facultate ti-o iau inainte cei de la stiinte cu medii mai mari

| alex100 a răspuns:

Esti diana daca da trimite un mesaj\\
vrei sa mergi la mate-info intensiv info?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni: mate, mate, mate, mate, mate, mate
Marti: mate, mate, mate, mate, mate, mate
Miercuri: mate, mate, mate, mate, mate, sport
Joi: muzica, mate, mate, mate, mate, mate
Vineri: mate, mate, mate, mate, mate, mate
Sambata: Cumpararea cosciugului celui cu orarul de mai sus.
Duminica: Vesnica pomenire...