| ferdinando a întrebat:

Imi spune si mie cineva daca merge Gta vice city real pe Samsung galaxy mini 2? Dar videoclipurile pe internet?(As dori ca sa-mi raspunda doar cei care au acest telefon)

Răspuns Câştigător
| BybyxBianca a răspuns:

Gta nu merge oh go on dar filmulete dupa youtube happy, merg :* funda? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Cred ca merge, dar ai cam gresit categoria.

| ferdinando explică (pentru Radu_Bogdan_Ionut_1990):

Mi s-a spus ca toate intrebarile vor fi puse in categoria conversatie.laughing

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns (pentru ferdinando):

Asta asa, ca sa stea cineva sa vada fiecare intrebare, daca e pusa unde trebuie, daca nu, sa o mute. si nu e normal.

| alexanonimu a răspuns:

Videoclipurile da iar gta nu este pe google play gta 3 ala cred ca o sa.ti mearga dar nu stiu cat de bine

| ferdinando explică (pentru alexanonimu):

Dar am gta vice city real pe calculator si il transfer pe telefon prin cablul de date.

| alexanonimu a răspuns (pentru ferdinando):

Pentru telefonul tau? pe ce site?

| ferdinando explică (pentru alexanonimu):

Tu nu intelegi.Eu imi transfer gta de pe calculator cu cablu de date.

| ydod a răspuns:

Am si eu Samsung Galaxy mini 2...
Dar nu merge Gta vice city
Daca vrei merge Gta 3!