| anonim_4396 a întrebat:

Imi trebuie vreun act pentru pistoalele replici cum ar fi cele airsoft? Sau pot sa cumpar fara nicio problema? Mai am o intrebare sa imi iau pistol cu gaz lacrimogen sau spray cu piper?

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Da. Trebuie sa dai un fel de test bazat pe aptitudini, inteligenta si psihologie. Iti trebuie un motiv (gen "sunt amenintat", "trebuie sa ma apar de animale pentru ca am casa pe langa padure", etc.) iar daca ti se da acord'ul, le poti folosi dar daca te prinde si le-ai utilizat in afara motivului tau precedent, ti se da o amenda sau ti se ia permisul. Succes!

2 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

A daa am uitat laughing eu am spray cu piper care l-am folosit (lucrez pentru cineva) si este bun. Cat despre pistoalele cu gaz lacrimogen, cred ca e la fel ca la cele airsoftwinking

| ExciteMind a răspuns:

Tu esti terorist de ala...la ce naiba ai nevoie ma de pistol airsoft..sau spray cu piper. Esti urmarit de cineva? Mda.