| Andreyyy18 a întrebat:

Locuiesc in Pitesti si vreau sa cumpar un spray lacrimogen (cu piper)
De unde pot achizitiona un astfel de spray? din Pitesti
Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

De la Militari Shop, care se afla prin centru intre Cuba si fostul Ultraviolet. Tot in centru pe la arme si munitii in spatele fostului Herlit Si alt magazin de arme si munitie spre facultatea de sport

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Si mai e unul in fata politiei de circulatie se numeste Viper unde opreste autobuzul (13b)

| zayidee a răspuns:

Vezi pe okazii.ro acolo gasesti de toate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu u sprei pararizant sau cu piperwinking

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://dreduceri.cabanova.com/spray-paralizant-ieftine.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute