| mihaela98 a întrebat:

In aceasta vara voi da examenul de admitere la liceu si inca nu m-am hotarat pentru ce profil voi opta. daca m-ati putea ajuta cu cateva sfaturi si informatii despre fiecare profil v-as fi recunoscatoare.multumesc!

3 răspunsuri:
| taviyamato2 a răspuns:

Eu spun tot pe arta, e mult mai bine asa, pe la arhitectura, design sau mai rau la muzica cum am terminat eu vioara big grin

| slalomprintrecretini a răspuns:

Daca vrei sa te faci om de treaba ai putea merge la un liceu militar.
Daca ai terminat un an restul este foarte usor.

| Danielle01 a răspuns:

Profilul ARTA-inveti sa desenezi si plus la asta mareste media cu mult