| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

In afara de jandarmi politisti si pompieri avocati ca ce se mai castiga bine?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cadru medical, magistrat, om de afaceri!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Medicwinking

| stlucian a răspuns:

La stat nu se castiga! Dar nu am inteles intrebarea?
Ca si particular in domeniul sa zicem "avocatoresc" /reprezentant/notar public care e cel mai tare poti percepe o taxa care in Romania nu ere limite! Dar exista si concurenta! Pompieri avocati sunt o ...nu au nici o putere fata de curtea juridica(ei constata ce s-a intamplat si nimic mai mult)

| YoChriss a răspuns:

Salut! Si informaticienii si managerii au salarii bune. Ca informatician salariile pot ajunde si la 1000 de euro.

| Moldoveanu_Marius_1986 a răspuns:

Pai se castiga destul de bine ca si manager sau economist. Daca alegi sa fii avocat trebuie sa ai pile multe sa faci ceva. (sper ca te-am ajutat)

| adran a răspuns:

Fotbalist reslar mai multe bucatar