| PulbereDeStea a întrebat:

In care domeniu iti gasesti cel mai repede un job? Invatatoare sau asistenta sociala?

3 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Invatatoare, definetly

| antimulte a răspuns:

Asistenta sociala.
Locurile in invatamant sunt mereu o problema, eu unul nu as alege sa fac o pregatire in invatamant ca stiu ca nu prea e de viitor.

| lizucalisuca a răspuns:

Invatatoare e poate putin mai complicat dar cu siguranta mai stabil si mai putin distructiv dpdv psihologic. Dar depinde mai mult de ceea ce iti doresti tu - sa ii ajuti pe altii indiferent de costuri sau sa ai o viata mai simpla si linistita.