Întrebare recomandată | biankaby a întrebat:

In cazul in care nu am terminat facultatea de constructii, ci relatii internationale si studii europene. pot urma un curs postuniversitar pe CQ (quality)? Dc da, va rog sa`mi spuneti unde se organizeaza aceste cursuri? Orice informatie mi-ar fi de ajutor! mersi :*... dau funda, fundite, sau ce se mai foloseste pe aici.

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca habar n-ai ce vrei.Calitatea cui? Mi se pare incredibil ca o absolventa de facultate nu e in stare sa gasesca singura pe net masterul potrivit...