| SeviQ a întrebat:

În curând fac 18 ani și voiam să mă angajez pe timp de vară posibil part time, unde credeți că ar fi cel mai convenabil luând în considerare salariul și dificultatea locului de muncă(în Bacău)?
Fără locuri de muncă în construcții

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gropar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ospatar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, pentru început, tinerii se angajează la ofertele pe care le primesc din orașul lor sau din orașul apropiat, sau încearcă să ia legătură cu șeful unui loc de muncă pe care ar ști că l-ar suporta, din orașul său. M-ai mare fericirea dacă se găsește un loc de muncă de care să-i placă. Totuși că exemplu de munci sunt: ospătar, vânzător, la volane, piese, ambalare, așezare pe rafturile magazinelor, bonă, bonă de animale de companie, etc. Caută și pe YouTube, vei găsi și alte idei interesante.

| RealKing01 a răspuns:

Caută pe olx, scrie pe google: Locuri de munca olx

| capitanul18 a răspuns:

Lingău

| YourNightmare97362 a răspuns:

Ia ziarul și vezi acolo