| Laurentsiuu a întrebat:

Hei. Am 17 ani, sunt elev si as dori sa ma angajez si eu pe timp de vara, part-time. As dori un loc de munca gen distribuirea pliantelor sau altceva.Sunt din Iasi. Multumesc.

5 răspunsuri:
| DragosMentol a răspuns:

Salut poti incerca afacerile online.
Eu lucrez de 3 ani in online si am castigat peste 8000$, sunt o sursa ok de venit mai ales ca asta-i acasa si nu implica riscuri.
Daca vrei detalii : jus7_me95

| Mariancikkk a răspuns:

in timpul liber iti spun ce fac eu am un site din care se cistiga http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=260749 poti incerca, primesti 2 dolari la inregistrare, cind ai 30 ii poti scoate prin payza, paypal etc.

| RonyJey a răspuns:

Majoritatea supermarket-urilor fac astfel de angajari pe timpul verii. Am lucrat si eu vara trecuta, insa nu e tocmai asa cum se aude. Ai o gramada de pliante de impartit, pe o caldura inabusitoare, iar salariul nu te ajuta prea mult. Cel mai bine ar fi sa te angajezi la o terasa, este cautat in special la terasele care s-au deschis odata cu vara, care nu au ospatari stabili in timpul anului.

| Laurentsiuu explică (pentru RonyJey):

Cunosti cumva vreo terasa in Iasi?

| iuliana_1994 a răspuns:

Incearca un joc online fara investitii si care nu ia mult timp