| TeoAd a întrebat:

Incotro s-o mai apuc frate,ca ma simt precum un parazit. Locuiesc langa Bucuresti, toate joburile la care am fost la interviu au program care nu imi permite sa fac naveta, iar daca imi iau o chirie mi se cere dovada locului de munca.Niciun angajator nu imi ofera posibilitatea sa lucrez partial intr-o singura tura pana gasesc o chirie, iar de lucrat acasa mi s-a luat, pur si simplu nu am un mediu propice acasa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe site-urile de anunturi locuri de munca unde ti se ofera cazare gratuita, astfel nu vei mai avea problema cu transportul. Ca sa primesti cazare gratuita trebuie sa lucrezi full time. Poti lucra full time?