| Alex a întrebat:

Intamplari la interviuri!
V-ati dus vreodata la un interviu si ati plecat de acolo cu un gust amar? Patronii v-au pus in situatii dificile, ciudate? Vi s-au pus intrebari nepotrivite, care nu-si aveau rostul? V-au intrebat si altceva decat lucrurile legate de pregatirea dvs? Ati primit propuneri anapoda sau patronii/directorii erau asa nerozi incat v-ati intrebat cum au ajuns pe postul acela? Sau s-a potrivit zicala "Prost sa fi, noroc sa ai"? Ati intalnit si oameni capabili la interviuri? Ati avut sansa sa lucrati alaturi de oameni bine pregatiti, intr-o firma care va respecta statutul de angajat?

Daca ati intampinat sau nu probleme in cautarea unui loc de munca ori in cadrul firmei in care lucrati/sau ati lucrat, va rog sa ne impartasiti si noua experinetele dvs.

1 răspuns:
| robroy a răspuns:

Sunt din Arad si aici daca nu ai pe cineva in firma intri destul de greu, indiferent la ce post, daca cumva esti mai emotiv si nu le place cum reactionezi iti dai seama ca stramba din nas, am lucrat in mai multe locuri di de fiecare data am intrat ca stiam pe cineva, ca sa fiu sincer mare califcare nu iti trebuia la locurile respective.