| Chronicles a întrebat:

Care companie de cosmetice au cele mai bune produse (AVON, Oriflame, Yves Rocher etc.) şi cum aş putea face rost de un catalog de la firma respectivă?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt mai bune cele de la Oriflame.
Caută un reprezentant sau te poți înscrie chiar tu.
Pa, pa.

| Maruuu a răspuns:

Dupa parerea mea, cele de la Oriflame si de la Yves Rocher sunt cele mai bune. Daca nu ai nici un reprezentant, poti cauta catalogul firmei pe internet happy

| Morphines a răspuns:

Cea mai buna este AVONwinking

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Yves Rocher. Gasesti catalogul in magazin. Funda?

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

AVON si Yves Rocher sunt cele mai de calitate. Daca nu cunosti la tine in oras/sat persoane care sunt reprezentante ai putea comanda de pe internet.

| MyNameIsCata a răspuns:

Dupa parerea mea este Avon apoi Oriflame.Stiu findca o verisoara a fost reprezentant avon.Am luat si eu un catalog m-am uitat, multe produse bune, se mai fac promotii, cadouri.Catalogul il poti lua de la un reprezentant avon.Gasesti in supermarket mall etc. In fine bafta.
FUNDA? big grin

| LauraM01 a răspuns:

Eu zic avon daca vrei catalog inta pe situl lor si uitate la el online sau inscriete ca reprezentant ori gaseste unul

| DenisaOriflame a răspuns:

Am incercat produse relativ asemanatoare de la foarte multe firme de vanzari directe, am fost si reprezentant in speranta ca voi castiga bani. Acest lucru s-a intamplat doar la Oriflame, pana aici nu am vazut niciun sfant. Exista persoane care vor doar comanda personala si astfel beneficiaza de discounturi mari fata de alte companii. PRODUSELE SUNT SUEDEZE, DE CALITATE FOARTE BUNA. Pentru orice alta informatie si ajutor, id de mess : denisaoriflame sau mail : denisaoriflame@yahoo.com